Penningmeester Hans verlaat bestuur per 9 oktober

Written by oanacipca

Posted on October 13, 2018

Onze penningmeester Hans Hendriks heeft ons bestuur per 9 oktober verlaten. Hans nam in maart 2015 vol enthousiasme en betrokkenheid de taak van penningmeesterschap op zich.
Na meer dan drie jaar zich actief te hebben ingezet voor de stichting, heeft Hans besloten om de functie van penningmeester neer te leggen.
Wij zijn ontzettend dankbaar en trots op datgene wat Hans voor onze stichting heeft betekend en bereikt tijdens zijn functie, met als hoogtepunten de Ironman Maastricht in 2017 en 2018 en recent zijn geweldige bijdrage aan de actie voor de verbouwing van Casa Kiwi mede mogelijk gemaakt door APG SWAP. Wij wensen Hans veel succes met zijn nieuwe uitdagingen.
Wij zijn actief op zoek naar een nieuwe penningmeester. Tussentijds neemt Astrid Hahnraths deze functie ad interim over. Heb je interesse, mail onze Secretaris Percy Flint naar percy.flint@wannahelp.org

Auteursrechten © Stichting Wanna' Help 2024.   Alle rechten voorbehouden.
Powered by EMOTIONstudios